Search

Ліжко Christina

Спальне місце (розмір матраца) – 1800 х 2000 мм У комплект входить ортопедична сітка. Вибір матрацу є індивідуальним питанням, тому він у комплект не входить.

Усі наші вироби створюються на замовлення, тому кольорова гама, розміри і навіть конфігурація виробів можуть бути підібрані відповідно до ваших смаків та інтер’єру.

Розміри:

Ширина – 1970 мм

Глибина – 2100 мм

Висота – 1680 мм

Сравнить

Ліжко Christina зроблено у стилю «Rococo».

Цей стиль зародився у Франції на початку 18 століття. Для нього характерна граціозність, легкість та витонченість. Меблі того часу активно декорувалися складним, вигадливим різьбленням. Основним лейтмотивом у декорі було поєднання зображення морської мушлі з рослинним орнаментом.

Тому узголів’я нашого ліжка прикрашає зображення мушлі, яка активно декорована візерунками та хвилеподібними лініями.

Структура бази з масиву клена також активно декорована.

Оздоблення виконано з ефектом старіння у кращих традиціях старовинних майстрів – вручну. Кожен штрих унікальний і не повторюється. Цим можна милуватися вічність.

Для підкреслення нарядності образу ліжко має не тільки високе, активне узголів’я, але також і високе узніжжя, декороване з обох боків.

До рами узголів’я та узніжжя вставлені ідеальні за розміром панелі, які було обтягнуто оксамитом з прошивкою за технікою «capitonné» з обох сторін.

Каркас пофарбовано у характерну для того часу ніжну кольорову гаму пастельних тонів.

Колір тканини обрано нейтральний, сірий. Але завдяки бірюзовому оздобленню дерева, колір оксамиту набуває складних рожевих та лілових відтінків.

Ширина

1970 мм

Глибина

2100 мм

Висота

1680 мм

Back to Top
Product has been added to your cart