Search

Поняття «класика» стійко увійшло до нашого побуту як визначення всього, що є поза часом, несе у собі відбиток історичної цінності.

Коли ж йдеться про класичні меблі, це містке поняття, яке вказує на те, що меблі були виконані з урахуванням стилістичних особливостей, що характерні для різних історичних епох, таких як класицизм, рококо, бароко, ренесанс, готика, прованс, кантрі тощо у період аж до кінця 19 століття.

Компанія «Tom&TomYard» вже понад 20 років створює класичні меблі на замовлення за індивідуальними проектами. Над кожним проектом ведеться ретельна робота із зануренням у історичну епоху, яка обрана для виробу або ансамблю, з вивченням профільної літератури, з особливою увагою до деталей.

До уваги береться не лише зовнішня схожість в деталях, а й специфіка технічного виконання задля створення потрібного образу.

Ми намагаємося врахувати запит кожного клієнта. Тому, якщо у вас вже давно було бажання замовити класичні меблі, – наша компанія ладна допомогти вам у здійсненні вашої мрії.

Авторські меблі від «Tom&TomYard» – це класика поза часом, що допомагає поринути в історію.

Back to Top
Product has been added to your cart