Search

Міжкімнатні двері є обов’язковим елементом будь-якого інтер’єру. Вони повинні гармонійно вписатися в загальну стилістичну концепцію і мати високу міцність і звукоізоляцію.

Міжкімнатні двері на замовлення від компанії «Tom&TomYard» з успіхом вирішують ці задачі. Ми створюємо двері з натуральної деревини вже понад 20 років.

Незалежно від виду, всі наші двері виготовляються за технологією «сандвіч» з кількох шарів. Як основа для дверей використовується масив деревини, який фанерований ламелями з цінних порід дерева. Така конструкція дає можливість максимально подовжити термін служби дверей та запобігти їх деформації.

У комплекті з дверима ми постачаємо петлі, лиштва, замок та ущільнювач, що представлені найкращими фірмами на ринку. Ручки та скло до базової комплектації не входять і доставляються окремо.

Ми виготовляємо двері класу «люкс» на замовлення для квартир, приватних будинків, котеджів, кафе, ресторанів та клубів. Парадні, вхідні та міжкімнатні двері за конструкцією можуть бути в таких варіантах:

• одностулкові
• двостулкові
• розсувні

В якості оздоблення нами використовується декоративне скло з напиленням, художня ручна різьба по дереву, ручний розпис, мозаїка, маркетрі (дерев’яна мозаїка).

Ми з радістю виготовимо двері з натурального дерева в стилі «класика», «мінімалізм», «прованс», «ар-деко», «модерн» та ін., які гармонійно впишуться у ваш інтер’єр.

Back to Top
Product has been added to your cart