Search

До меблів можна ставитися, як до простого предмета побуту, а можна – як до витвору мистецтва, що втілює спадщину епох і вікових традицій.

Компанія «Tom&TomYard» виготовляє меблі на замовлення, створюючи кожен виріб як окремий предмет мистецтва, з урахуванням стилістичних та технічних особливостей певної епохи та запитів майбутнього власника. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє задовольнити будь-який смак.

Компанія розпочала свій шлях у 1997 році, і є сімейною, у найкращих традиціях старовинних майстрів. Перші кроки допоміг зробити глава сім’ї, Віктор Томашевський, який дав поштовх своїм синам, Олегу та Олександру, у їхній творчій справі.

Про компанію
Сьогодні «Tom&TomYard» – це надійна команда фахівців, яка створює ексклюзивні меблі ручної роботи з цінних порід деревини (венге, ебенове дерево, червоне дерево, масив дуба, американський горіх та ін.).⠀

Деревина – найпоширеніший у європейських будинках екологічно чистий матеріал, що наповнює будинок природною потужною енергетикою.

Про компанію
Висока якість роботи, дотримання всіх етапів обробки та 20-ти річний досвід дозволяють створювати меблі, які з віком лише зростають у ціні, як вінтажний коньяк, переходячи в категорію «дорогий вінтаж».

Не дивно, що всі вироби «Tom&TomYard» носять кожне – своє ім’я. Майстри вкладають у них частину своєї душі, подумки оживляючи, подібно до Пігмаліона, свою Галатею.

Back to Top
Product has been added to your cart