Search

Вітрина Charly

Розміри:

Довжина – 1230 мм

Глибина – 450 мм

Висота – 1480 мм

Сравнить

Вітрина Charly водночас є баром, де можна зберігати улюблені напої в двох різних положеннях (лежачи в спеціальних осередках і стоячи на полицях), відповідні келихи для них, а також всі пристосування для приготування коктейлів, типу шейкера, джигера, гейзера, мадлера і тд; вітриною за склом для найкрасивіших келихів, якими хотілося б милуватися; арт-об’єктом, який прикрасить будь-яке приміщення у вашій квартирі чи будинку.

Його важко не помітити завдяки дивовижному фасаду, який виділятиметься в будь-якому інтер’єрі не тільки своєю активністю та незвичайністю, але й за рахунок білої рами по периметру, що підкреслює цей арт-об’єкт подібно до рами у картині. Фасады, выполненные из отдельных деревянных (дубовых) элементов, у которых в основе фасадной грани лежит квадрат 60*60 мм, но при этом высота которых разная, за счет чего происходит интересная игра света и тени.

У центрі композиції – оригінальна вітрина для келихів за склом з боковинами із дзеркал, що зібрані у формі ромбів. Завдяки чому виходить дивовижна гра перспективи, що заломлює простір. Благодаря чему получается удивительная игра перспективы, преломляющей пространство.

Структура і ніжки вітрини пофарбовано у білий колір. Між ними додано дзеркальний цоколь, що створює ефект невагомості у просторі завдяки процесу віддзеркалення інтер‘єру навколо.

Ширина

1230 мм

Глибина

450 мм

Висота

1480 мм

Back to Top
Product has been added to your cart